Grad bramek w Chełmnie, ale Cuiavia na remis

Tomasz SzymczakTomasz Szymczak 18:42, 22.09.2021 Tomasz Szymczak Aktualizacja: 19:17, 22.09.2021

Cuiavia Inowrocław rozgrywała dziś zaległy mecz pierwszej kolejki rozgrywek IV ligi. Biało-Zieloni na wyjeździe zmierzyli się z Chełminianką Chełmno.

Pierwszy kwadrans gry to widoczna przewaga gospodarzy, ale to Cuiavia jako pierwsza strzeliła bramkę. W 16. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Adamski.

Niestety, z prowadzenia cieszyliśmy się tylko kilkadziesiąt sekund. W 17. minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania.

Kolejne minuty, to próby z obu stron na zdobycie bramki. 33. minuta i mamy 1:2 dla Cuiavii po bramce Jakuba Nowakowskiego.

Biało-Zieloni zachęceni korzystnym wynikiem prą do przodu. 4 minuty później mamy już 1:3 dla Cuiavii. Tym razem do bramki Chełminianki trafia Dawid Deresiewicz. Przy stanie 1:3 schodzimy na przerwę.

[ZT]22106[/ZT]

Czas na drugą połowę meczu. Gospodarze wyraźnie przyspieszają i w 54. minucie spotkania zdobywają bramkę kontaktową. 5 minut później jest już 3:3. A miało być tak pięknie...

Kolejne minuty to w miarę wyrównana gra z lekką przewagą Chełminianki. 65. minuta i stało się - jest 4:3 dla drużyny z Chełmna. Nie wygląda to dobrze.

Cuiavia próbuje doprowadzić do wyrównania, co udaje się w 78. minucie Błażejowi Wyrkowskiemu. Mamy 4:4.

Kilkadziesiąt sekund później Dawid Szpankiewicz z Chełminianki otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Cuiavia gra z przewagą jednego zawodnika. Czy starczy czasu na zwycięstwo?

Sędzia dolicza do podstawowego czasu gry dodatkowych 5 minut. Niestety, Biało-Zieloni nie są w stanie zdobyć bramki.