Podsumowanie ósmej kolejki Młodej Cuiavii

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:39, 16.05.2022 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 19:42, 16.05.2022

Niestety, Młoda Cuiavia kończy ten weekend bez punktów. Żadnej z juniorskich drużyn nie udało się zwyciężyć.

Tradycyjnie zaczynamy od podsumowania występów Juniorów Cuiavii Inowrocław, którzy gościli u siebie drużynę BKS-u Bydgoszcz. Rewanżowe spotkanie (w pierwszym meczu w Bydgoszczy Cuiavia uległa 3:1) przebiegało pod dyktando gości, którzy gładko wygrali 1:5 i wywieźli z Inowrocławia zdobycz w postaci 3 pkt.

Trampkarze udali się na spotkanie do Mogilna - bezpośredniego rywala w tabeli. Pierwsza połowa zakończona remisem dawała nadzieję na wywiezienie z trudnego terenu przynajmniej 1 pkt. Niestety już w trzeciej minucie drugiej części meczu Pogoń Mogilno objęło prowadzenie, a kolejna bramka zaaplikowana gościom w 73 minucie przypieczętowała zwycięstwo gospodarzy. Mecz zakończył się porażką Cuiavii Inowrocław 2:0

Sensacją za to zapachniało w meczu Młodzików, którzy na własnym terenie podejmowali lidera grupy - AP Reissa Inowrocław. W 10 minucie, po strzale Macieja Ostrowskiego, Gospodarze objęli prowadzenie! Bramka na pewno smakowała wyjątkowo co najmniej z dwóch powodów - była to dopiero 3 bramka w wykonaniu Młodzików Cuiavii tej wiosny i dała im prowadzenie w meczu z liderem. Niestety, ostatecznie gościom udało się odrobić niewielką stratę i ostatecznie odnieść zwycięstwo 1:2.

Rocznik 2005/2006

2 liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

14.05 10:00 Inowrocław

Cuiavia Inowrocław 1:5 Budowlani KS Bydgoszcz

Trener: Niewiadomski Maciej

Rocznik 2007/20082 liga wojewódzka C1 Trampkarz gr. zach.

15.05 10:00 Mogilno

Pogoń Mogilno 2:0 Cuiavia Inowrocław

Skład podstawowy: Zgud (41'), Wojtysiak (56'), Środoń, Piernik, Mężydło (61'), Stawicki, Kosiński, Komorowski (61'), Janikowski, Gąsiorek, Chudziński

Skład rezerwowy: Wawer (61'), Rydzik (56'), Przeszak (41'), Lipiński, Felcyn (61')Trener: Kałużny Kamil

Rocznik 2009/20103 liga okręgowa D1 Młodzik gr. 1

14.05 12:30 Inowrocław

Cuiavia Inowrocław 1:2 AP Reissa Inowrocław

Skład podstawowy: Alan Zdrojewski, Bartosz Zdrojewski, Pankowski, Ostrowski, Jagodziński, Sobczak, Dziedzic, Dąbrowski, Biernat

Skład rezerwowy: Sosnowski, Wojtczak, Malicki, Kosakowski

Trener: Nadolski Michał⚽️ Ostrowski (10’)

[ZT]25001[/ZT]

Chcesz rozwijać swoje umiejętności gry w piłkę? Brać udział w profesjonalnie zorganizowanych zawodach na poziomie rozgrywek ligowych? Przypominamy, że trwa ciągły nabór do grup młodzieżowych. Zadzwoń: +48 52 30 70 190 lub napisz [email protected], umów się na trening i poczuj wspaniałą atmosferę Cuiavii Inowrocław!