Podsumowanie ostatniej kolejki sezonu Młodej Cuiavii

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 13:12, 24.06.2022 . Aktualizacja: 20:27, 26.06.2022

I wszystko jasne! Ostatnią kolejkę rozegrała Młoda Cuiavia. Emocji nie zabrakło do samego końca - głównie za sprawą Juniorów. Zobaczcie nasze podsumowanie.

Mamy to! Juniorzy Cuiavii wygrywają mecz o utrzymanie z bezpośrednim rywalem w tabeli - Szubinianką Szubin. Wprawdzie po pierwszej połowie kibice mogli być pełni obaw, ponieważ Gospodarze schodzili do szatni przy stanie 0:1. Na szczęście podczas przerwy swoich zawodników skutecznie zmotywował trener Maciej Niewiadomski i w drugiej połowie najpierw bramkę wyrównującą w 63 minucie strzelił Dmytro Bykovskyi a niespełna piętnaście minut później Cuiavię na prowadzenie wyprowadził nasz etatowy snajper - Jakub Kłosowski. Tym samym Cuiavia Inowrocław wygrywa na własnym terenie z Szubinianką Szubin 2:1 i kończy sezon na 5 miejscu zapewniającym utrzymanie w II lidze wojewódzkiej. Brawo za ambitną walkę do końca!

Trampkarze, mimo przegranej w ostatnim meczu sezonu 1:3 z Chemikiem Bydgoszcz, mogą być z siebie zadowoleni. Ten sezon kończą “na pudle” zajmując 3 miejsce w tabeli. Gratulujemy!

Młodzicy Cuiavii, z powodu braków kadrowych zmuszeni byli niestety do oddania walkowera zespołowi Juventus Academy Bydgoszcz. Na koniec sezonu zajmują więc ostatnie miejsce w tabeli z jednym remisem i 13 porażkami na koncie, co oznacza dla nich niestety spadek do IV ligi :(

Rocznik 2005/2006
2 liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
19.06 12:30 Inowrocław

Cuiavia Inowrocław 2:1 Szubinianka Szubin

Skład podstawowy: Bykovskyi, Bartoszak, Banachowski (36'), Wołąkiewicz, Lewicki, Lewandowski, Swat, Prądziński, Pietrzak, Kapysz, Maiboroda

Skład rezerwowy: Kurowski, Kłosowski (36'), Kanarkiewicz

Trener: Niewiadomski Maciej⚽️ Dmytro Bykovskyi 63'⚽️ Jakub Kłosowski 77’

Rocznik 2007/2008
2 liga wojewódzka C1 Trampkarz gr. zach.

JAC Bydgoszcz 0:3 Cuiavia Inowrocław

Młodzicy Cuiavii wygrywają walkowerem z drużyną Juventus Academy Bydgoszcz. Mimo 3-punktowej zdobyczy na koniec sezonu zajmują ostatnie miejsce w tabeli z jedną wygraną, jednym remisem i 12 porażkami na koncie, co oznacza dla nich niestety spadek do IV ligi.

Trener: Nadolski Michał

[ZT]25552[/ZT]

Chcesz rozwijać swoje umiejętności gry w piłkę? Brać udział w profesjonalnie zorganizowanych zawodach na poziomie rozgrywek ligowych? Przypominamy, że trwa ciągły nabór do grup młodzieżowych. Zadzwoń: +48 52 30 70 190 lub napisz [email protected], umów się na trening i poczuj wspaniałą atmosferę Cuiavii Inowrocław.