Cuiavia wciąż na zwycięskiej ścieżce. Jest wygrana z Lechem Rypin

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 18:17, 13.08.2022 . Aktualizacja: 23:43, 14.08.2022

W drugim w tym sezonie meczu Cuiavia Inowrocław ponownie wygrała.

O godz. 16.00 Biało-Zieloni rozpoczęli wyjazdowe spotkanie 2. kolejki rozgrywek IV ligi z Lechem Rypin. Pierwsza połowa meczu wyrównana, z lekkim wskazaniem na inowrocławian, kończy się bezbramkowym remisem.

Po przerwie kibice zobaczyli to, co lubią najbardziej - bramki

Wynik otworzył w 63. minucie Patryk Kozłowski, a 7 minut później dorobek Cuiavii podwyższył Dawid Janicki. Gospodarze mieli tylko jedną okazję na strzelenie gola, ale zawodnik Lecha przestrzelił nad bramką.

Na minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, na listę strzelców wpisał się nowy nabytek Cuiavii - Mateusz Kurtysiak, i mieliśmy już 0:3.