Zdekompletowana Noteć przegrywa w Łodzi z liderem

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 09:42, 07.12.2022 . Aktualizacja: 19:57, 07.12.2022

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

• Dziś o godz. 17.45 w łódzkiej Zatoce Sportu rozpocznie się wyjazdowe spotkanie KSK Ciech Noteci Inowrocław z ŁKS Coolpack Łódź.

Spotkanie 13. kolejki rozgrywek będzie dla Noteci poważnym sprawdzianem. Dzisiejszy przeciwnik Biało-Niebieskich lideruje w tabeli II ligi z dorobkiem 11 wygranych spotkań i z jedną porażką.

Noteć pod wodzą nowego trenera - Huberta Mazura, ma na swoim koncie dwie wygrane, kibice liczą więc na podtrzymanie tej passy.

Zapraszamy do oglądania transmisji od godz. 17.45.

11 0

To będzie dobry test czy potrafią grać- nie będzie zwalania winy na trenera bo ponoć aktualny trener z wysokiej półki ? 13:52, 07.12.2022

STOPkoszykówce wINIESTOPkoszykówce wINIE

11 0

Oczywiście Noteć bez zawodników... Noteć w siedmiu... ich klubowe media piszą że brak sił, że mało ludzi... same wymówki szukane ale nie zauważyli faktu że ŁKS grał ośmioma zawodnikami z czego jeden niecałe 4 minuty... trzech zawodników w ŁKS zagrało prawie 40 minut ale w poście w mediach Noteci słowa że zabrakło sił... skoro rywal liczebnie miał praktycznie tyle samo ludzi to znaczy że klub przyznaje sie że jest źle przygotowany pod względem motorycznym.... DRAMAT!!! Juniorzy was zabiegali. Starzy wyjadacze was zabiegali. Kto dalej??? Miała być walka o awans a tu psikus bo będzie walka... o to żeby dostać się do play-off haha 20:00, 07.12.2022

wwwwww

11 0

Dajmy im spokój. Może za rok... ?Może za dwa... Masakra! 20:14, 07.12.2022

DannyDanny

11 0

No pełna profeska. Pojechać na mecz do lidera w siedmiu... A Pan Robak tym razem co? Przygotowania do Tańca z Gwiazdami czy 3x3 na śniegu? Bo jakoś nie słyszałem o kontuzji po ostatnim meczu. Może po wymianie trenera trzeba teraz wymienić zarząd? Dostali kasę z miasta i zbudowali skład na miarę awansu. Tylko dlaczego tylko do play-offów (jeżeli się uda), bo na I ligę to sorry, ale ten skład to śmiech. Niektórzy mówili, że Michałek to słaby środkowy, ale Bodych to mógłby torbę jemu przynosić na trening... 20:15, 07.12.2022

3737

9 0

Tego Oleksieje 37 czy jak mu tam to skąd go wytrzasneli? O Panu Bodychu nie wspomnę….Szkoda meczu bo był do *%#)!& góra tabeli odjeżdża jedyny plus to ze słabszy w playoff zacznie u siebie 21:16, 07.12.2022

awansawans

12 1

Spokojnie. W przerwie ma przyjść 20 zawodników z ekstraklasy, żeby się nie dekompletowali. 23:23, 07.12.2022

kibickibic

1 10

Należy zauważyć zdecydowaną poprawę w grze. Trener po tych trzech meczach przedstawi zarządowi sytuację , będą wzmocnienia. Nadal duży kredyt zaufania. W poprzednich sezonach faza zasadnicza zdecydowanie wyżej w tabeli, a w play-off-ach lipa. Teraz będzie inaczej. 08:44, 08.12.2022