Cuiavia przegrywa z Chełminianką. Co się dzieje z Biało-Zielonymi?

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 12:29, 12.11.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie

W 15. kolejce rozgrywek IV ligi Cuiavia Inowrocław na własnym boisku podejmuje Chełminiankę Chełmno. Dzisiejszy mecz to spotkanie dwóch drużyn z dołu tabeli. Obu ekipom zależeć będzie na zwycięstwie, bo każdy punkt oddalać będzie zwycięzcę od strefy spadkowej.

AKTUALIZACJA PO MECZU:

Cuiavia Inowrocław przegrywa z Chełminianką Chełmno w 15. kolejce rozgrywek IV ligi. Wynik spotkania otworzył w 8. minucie Dawid Piasecki, który 20 minut później ponownie wpisał się na listę strzelców. Bramkę kontaktową dla Cuiavii bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Michał Kruszczyński. Dawało to nadzieję na wyrównanie, tym bardziej, że to Cuiavia była częściej przy piłce w pierwszej połowie spotkania. Goście z Chełmna byli za to skuteczniejsi - dwa strzały na bramkę i dwa gole.

W 54. minucie meczu Fabian Chabowski przejmuje zbyt krótkie podanie obrońcy Cuiavii do bramkarza i mamy już 1:3. Od 68. minuty goście mają już na swoim koncie cztery trafienia. W 68. minucie Marcin Wanat po faulu i czerwonej kartce Michała Marczyńskiego, pewnie wykorzystuje rzut karny.