To nie był pokaz siły, a atak pancernej dywizji "Goplania Inowrocław"

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 09:54, 05.05.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 18:55, 05.05.2018

Drużyna grającej w A-klasie Goplanii Inowrocław wciąż z szansami na awans do V ligi. Dzisiaj na własnym boisku podejmować będzie Zootechnika Kołuda Wielka.

Niezbyt dobra passa Zootechnika w ostatnich meczach z pewnością sprzyjać będzie gospodarzom. Goplania zajmująca 2. miejsce w tabeli A-klasy liczyć już musi każdy punkt, by myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywek. Ważna wygrana z Kujawskim Pograniczem i cenny remis z liderem KS Brzoza, na pewno przybliżył Biało-Niebieskich do strefy premiowanej bezpośrednim awansem lub barażami.

[ZT]9039[/ZT]

Kolejne spotkania Goplania rozgrywać będzie z wyjątkowo mocnymi i niewygodnymi drużynami. 12 maja na wyjeździe zagramy z Pałuczanką Żnin, tydzień później podejmować będziemy Dąb Barcin. W następnej turze rozgrywek czekać będzie wyjazd do Nowej Wsi Wielkiej na mecz z tamtejszą Burzą. W 28. i 30. ostatniej kolejce Goplania pauzuje, więc kluczowy będzie mecz z ekipą Noteci Gębice na wyjeździe.

Trzymamy więc kciuki za Goplanię, licząc, że sobotni mecz przyniesie zwycięstwo. Początek spotkania na stadionie przy ul. Orłowskiej o godz. 17.00.

#ZawszeNaCzasie

• Goplania pewnie zmierza do zwycięstwa w tym meczu. W 40. minucie mamy już 3:0 dla Biało-Niebieskich. Strzelcami bramek bracia Makowieccy - Arkadiusz w 22. minucie, Krystian w 33. minucie spotkania i ponownie Arkadiusz w 40. minucie.
  • Koniec pierwszej połowy. Goplania Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka 3:0.
  • Goplania idzie jak burza. 51. minuta i jest 4:0 - znowu Krystian Makowiecki.
  • 7 minut później starszy z braci Makowieckich powyższa wynik na 5:0.
  • Do grona strzelców bramek dołącza w 83. minucie Dawid Górski. To już pogrom! Jest 6:0!
  • KONIEC. Goplania Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka 6:0.