Goplania remisuje na wyjeździe. Awans uratują tylko trzy wygrane

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 10:16, 12.05.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:18, 13.05.2018

O jeden mecz do rozegrania mniej i pięć punktów straty do lidera - z takiej pozycji piłkarze Goplanii Inowrocław przystąpią do dzisiejszego spotkania z Pałuczanką Żnin.

Gospodarze zajmują 7. miejsce w tabeli A-klasy i są drużyną, której lekceważyć nie można. W rundzie jesiennej mecz obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz jednak Goplania jest na fali i niesiona ostatnimi sukcesami, ma szanse na zwycięstwo. To o tyle ważne, że w drodze do awansu do V ligi, margines błędów i limit porażek Biało-Niebiescy już wykorzystali. By poważnie myśleć o grze w wyższej klasie rozgrywkowej, Goplania musi teraz wygrywać wszystko.

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Dawida Żurawskiego. Początek spotkania o godz. 15.00.

#ZawszeNaCzasie

• W pierwszej połowie bramki strzelali tylko zawodnicy Goplanii. Niestety, jedna z nich to trafienie samobójcze.
  • Najpierw w 29. minucie na prowadzenie wyprowadził Biało-Niebieskich niezawodny Arkadiusz Makowiecki.
  • Na 3 minuty przed zakończeniem pierwszej połowy niefortunna interwencja w obronie Bartka Goczkowskiego zakończyła się bramką samobójczą.
  • Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław 1:1.