pracownik myjni (nr 3725)

Miejsce pracy: Poznańska 200, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czyszczenie samochodów zgodnie ze standardami przyjętymi przez firmę
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.12.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Operator myjni (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Różalski Sp. jawna
        Adres: Poznańska 200, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą osobisty ul. Poznańska 200 Inowroclaw, lub dokumenty aplikacyjne mozna składać na e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        prace ogólnobudowlane na terenie Inowrocławia i okolic
        StPr/18/3790
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        obsługa klienta, kasy fiskalnej, przygotowywanie i wygawanie posiłków
        StPr/18/3794
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        pomoc na kuchni przy przygotowywaniu potraw i ciast
        StPr/18/3792

        przygotowywanie potraw
        StPr/18/3793
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        opieka pielęgniarska w szkole i żłobku
        StPr/18/3787
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        -porządkowanie dokumentacji, aktualizacja dokumentacji technicznej, -realizowanie zadań administracyjno- biurowych: organizowanie korespondencji itp. -dbanie o dobrą komunikację w wewnątrz i na zewnąt
        StPr/18/3777
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        montaż instalacji sanitarnych
        StPr/18/3780

        pomoc montera instalacji sanitarnych
        StPr/18/3781
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        prace malarskie na terenie Inowrocławia i woj. kujawsko-pomorskiego
        StPr/18/3771
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prace murarskie na terenie Inowrocławia oraz woj. kujawsko-pomorskiego
        StPr/18/3772