MECHANIK SAMOCHODOWY (nr 0933)

Miejsce pracy: POZNAŃSKA 288A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Samodzielny mechanik samochodowy Naprawa mechaniczna samochodów osobowych i dostawczych tj hamulce, zawieszenia, rozrządy, sprzęgła itp.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność naprawy samochodów, znajomość części wymagana znajomość praktyczna z zakresu mechaniki samochodowej, zaangażowanie, dokładność i sumienność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MONFAB AUTO NAPRAWA
      Adres: POZNAŃSKA 288A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: FABIAN PUCHALSKI
      Numer telefonu: 739498761, 729652369
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty ul. Poznańska 288A, Inowrocław, tel. 739 498 761, 729 652 369
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, weryfikacja zgodności dokumentacji np. przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami prawa unijnego
      StPr/19/1005
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      praca w lodziarni (przed szpitalem w Inowrocławiu)
      StPr/19/1016
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      sprzedaż zabawek -głównie internetowa
      StPr/19/1012
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Ogólny zakres obowiązków - kontrola warunków pracy - sporządzanie analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy - sporządzanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji BHP - ustalanie okolicznoś
      StPr/19/0950
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      przewóz towarów na terenie kraju
      StPr/19/0966
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      pomoc przy produkcji mebli
      StPr/19/0964
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      montaż instalacji sanitarnych
      StPr/19/0995
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wystawianie faktur, rezerwowanie miejsc
      StPr/19/0888

      prace budowlane
      StPr/19/0880

      StPr/19/0881