Pracownik stacji paliw (nr 1724)

Miejsce pracy: Szosa Bydgoska 22, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaz artykułów , praca w stacji paliw
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.05.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kas fiskalnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPORT LINE BADASZEWSKA MAKOWSKA DANUTA
      Adres: B. Michała Kozala 3, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomor
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv można przesłać na e-mail [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      staż w pizzeri-obsługa klienta
      StPr/19/1926
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      staż w pizzeri-pomoc na kuchni
      StPr/19/1927

      prace porządkowe, drobne naprawy
      StPr/19/1902
      wynagrodzenie od od 1 140 PLN

      suszenie, mielenie bułki tartej
      StPr/19/1896
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/19/1897

      rozwożenie pieczywa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
      StPr/19/1893

      utrzymanie w czystości i ładzie wyznaczonych pomieszczeń, ich wyposażenia oraz powierzonego odcinka pracy, zmiana bielizny pościelowej
      StPr/19/1884
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      operator zgrzewarki-lekka praca fizyczna, praca w godz: 6-14
      StPr/19/1880

      sortowanie surowców wtórnych
      StPr/19/1878

      transport surowców wtórnych z terenu miasta
      StPr/19/1879