Promuj to ogłoszenie

Recepcjonista/Sekretarz (M/K)

Data dodania: 2021-09-15 10:32:35ID: 5842

[email protected]

Zakres obowiązków:

• obsługa gości odwiedzających siedzibę firmy,
• nadzór nad obiegiem korespondencji firmowej, dokumentacji i faktur,
• kontakty z dostawcami usług,
• wsparcie organizacyjne Zarządu w codziennych obowiązkach w zakresie administracyjno-biurowym,
• prowadzenie kalendarza Prezesa i Dyrektora,
• kontakt mailowy i telefoniczny z kontrahentami,
• organizacja wyjazdów służbowych,
• organizacja i obsługa spotkań biznesowych.

Wymagania:

• wykształcenie średnie (mile widziane osoby uczące się zaocznie),
• bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office,
• mile widziane prawo jazdy kat. B,
• wysoka kultura osobista,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
• proaktywne podejście do obowiązków,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• dokładność,
• samodzielność,
• terminowość w realizacji powierzonych zadań,
• dyskrecja,
• dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• nowocześnie urządzone biuro z niezbędnymi narzędziami do wykonywania pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w pracy nad ciekawymi projektami,
• pracę pełną wyzwań, w dynamicznym środowisku,
• miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy.

CV i krótki list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]