Promuj to ogłoszenie

Pracownik sprzątający Bydgoszcz

Data dodania: 2022-07-26 10:10:23ID: 6462

510Pokaż numer[email protected]

Poszukujemy osób do pracy w Bydgoszczy na obiekcie handlowym jako pracownik sprzątający:

Obowiązki:

zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,
usuwanie zabrudzeń z przeszkleń,
maszynowe czyszczenie posadzek sklepowych, magazynowych oraz zaplecza,
czyszczenie koszyków i wózków sklepowych,
mycie sklepowych przeszkleń wewnętrznych i zewnętrznych,
stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach,

Oczekujemy:

Dyspozycyjności,
Kultury osobistej,
Chęci do pracy,

Oferujemy:

Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie
Gwarancje wypłat pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-go każdego miesiąca,
Szkolenie wdrożeniowe
Posiłek
Niezbędne środki czystości
Dla kandydatów z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności zapewniamy zatrudnienie w Zakładzie Pracy Chronionej - wraz z szeregiem korzyści, m.in.:
Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego dofinasowanie do leków i okularów
kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie
Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji

Zadzwoń: 510 015 563