Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię majstra robót drogowych

Data dodania: 2020-02-20 09:10:11ID: 4662

880Pokaż numer[email protected]

Zakres obowiązków:
- organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
- organizowanie, rozliczaniepracy podległych pracowników i podwykonawców
-składanie zapytań ofertowych,
-przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ na budowie

Wymagania:
-wykształcenie wyższe ? Budownictwo, mile widziana specjalizacja w zakresie budownictwa drogowego

- mile widziane doświadczenie (ale nie jest to warunek konieczny)
-dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
- znajomość obsługi MS Office (w tym Excel),
- sumienność, odpowiedzialność, terminowość
- umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego.

CV proszę kierować na adres email: [email protected]