Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Asystent/Asystentka Dyrektora

Data dodania: 2020-03-23 14:07:58ID: 4726

530Pokaż numer[email protected]

Prężnie rozwijająca się firma On-Zin z branży spożywczej funkcjonująca od 10 lat zajmująca się wytwarzaniem produktów z świeżych warzyw głównie cebuli poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrkowice k. Inowrocławia

Zakres obowiązków:
koordynacja działań administracyjno -organizacyjnych wspierających codzienne obowiązki Dyrektora Zarządzającego,
zapewnienie sprawnego i terminowego procesowania dokumentów,
wsparcie w realizacji oraz organizacji bieżących projektów oraz spraw spółek
dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
realizowanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Zarządzającego oraz zgodnych
z priorytetami wynikającymi z podstawowego zakresu obowiązków
prawo jazdy kat. B
dostęp do danych poufnych i zastrzeżonych z pełną odpowiedzialnością w zakresie w/w dostępu,
analiza raportów i protokołów wynikających z codzienne pracy zakładu,
uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych ? przekazywanie priorytetów oraz rozliczanie ich.

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie wyższe
pełnej dyskrecji i zachowania poufności
uczciwości,
dobrej znajomości języka angielskiego
czynnego prawa jazdy kat. B,
umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
umiejętność pracy z danymi (Exell ),
?umysł analityczny?

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku (branża produkcyjna)
możliwość długookresowej współpracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail @ wraz z opisem stanowiska