Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy Mechanika

Data dodania: 2021-05-07 12:48:30ID: 5547

723Pokaż numer[email protected]

FIRMA Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU
ZATRUDNI:
Mechanika linii produkcyjnej

Zadania:
*obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
*usuwanie drobnych awarii, wymiana i konserwacja części
*ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi,
wykonywanie przeglądów

Wymagania:
*umiejętność pracy zespołowej
*zaangażowanie
*precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne
*podstawy automatyki mile widziane
*doświadczenie w środowisku produkcyjnym

Oferujemy
*pracę w prężnie działającej firmie
*atrakcyjne wynagrodzenie

JEŚLI JESTEŚ ZAANGAŻOWANY I DYSPOZYCYJNY SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Kontakt pod numerem tel. 723-530-100 8-16

Prosimy o dołączenie do Cv klauzuli RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)