Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2021-06-10 09:32:37ID: 5638

[email protected]

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów, budowanie
i utrzymywanie kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych zleceń.
Nasze oczekiwania:
? biegły angielski w mowie i piśmie
? doświadczenie zawodowe min. 1 rok w dziale sprzedaży,
? umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne,
? dobra organizacja pracy własnej,
? dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS OFFICE,
? czynne prawo jazdy kat. B,
? mile widziane doświadczenie w poruszaniu się na platformach biznesowych w celu pozyskiwania klientów - media społecznościowe.
Twój zakres obowiązków:
? Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
? Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
? Przygotowywanie ofert handlowych
? Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
? Kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy:
- umowę o pracę ,
- stałą, stabilną i ciekawą pracę
- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą za pośrednictwem adresu email [email protected]