Promuj to ogłoszenie

Operator wózka widłowego (k/m) - Niemcy

Data dodania: 2021-10-12 10:23:46ID: 5909

52/Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, dużego centrum logistycznego, pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lehrte (okolice Hanoweru)

Liczba wakatów: 5

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,79 euro brutto/h plus dodatki
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:

- Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
- Kontrola towaru przy odbiorze
- Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
- Transport wewnętrzny towarów
- Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- Wytrzymałość fizyczna
- Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
- Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
- Aktualne badania lekarskie G25
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 mile widziana
- Gotowość do pracy zmianowej
- Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. 52/522 80 50