Na drużynę inowrocławskich karateków nie było mocnych!

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 11:03, 16.11.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 11:04, 16.11.2018
Skomentuj Fot. Inowrocławski Klub Kyokushin Fot. Inowrocławski Klub Kyokushin

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej na Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Koninie zajęła ekipa z Inowrocławskiego Klubu Kyokushin. Nasi sportowcy byli najlepsi z 12 drużyn startujących w zawodach.

Zawodnicy z  startowali w dwóch konkurencjach grappling i kumite. Oto wyniki:
Grappling:
I miejsce - Dawid Kukuczka
II miejsce - Kacper Muszyński
III miejsce - Małaczek Antoni

Kumite dziewczynki:
I miejsca w swoich kategoriach wywalczyły Stasińska Magdalena i Kwiatkowska Karolina.
II miejsca w swoich kategoriach wywalczyły: Łysiak Maja, Łysiak Marcelina, Dziuba Zofia, Czachorowska Olga, Krawczyk Aleksandra.
III miejsce wywalczyła Bolewicka Oliwia

[ZT]10941[/ZT]

Kumite chłopców:
I miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Skonieczny Piotr, Strach Igor, Pstrong Michał, Pabjańczyk Wiktor, Bolewicki Mateusz, Stasiński Paweł, Kinowski Juliusz - kategoria senior open.
II miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Dziuba Adam, Stasiński Piotr, Pstrong Szymon.
III miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Matkowski Emanuel, Kinowski Stanisław, Gotowalski Krzysztof, Muszyński Kacper, Fliciński Leszek.