Zamknij

Wygrana Noteci na koniec rundy zasadniczej. Czas na play-off

18:11, 17.03.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 18:16, 17.03.2019
Skomentuj

Bilansem 18-6 kończą rundę zasadniczą koszykarze Noteci. Dziś swoje 18. zwycięstwo odnieśli przeciwko drużynie Biofarmu Basket II Suchy Las.

Mecz od początku był pod kontrolą Biało-Niebieskich, którzy na pierwszą połowę schodzili z 14 punktową przewagą. Niestety, w kolejnej kwarcie  w szeregi Noteci wkradło się rozluźnienie, co skutecznie wykorzystali gracze z Poznania. 20-punktową przewagę Noteci zniwelowali tylko do 6 punktów. Ostatecznie inowrocławianie nie oddali prowadzenia do końca meczu i wygrali 82:69.

Najwięcej punktów dla biało-niebieskich zdobyli Żurawski 22, Kowalewski 19 oraz Bierwagen 15

Noteć rundę zasadniczą kończy na miejscu 3 w ligowej tabeli.
KSK Noteć Inowrocław – Biofarm Basket II Suchy Las 82:69   (22:16, 22:14, 11:19, 27:20)

Noteć: Żurawski 22, Kowalewski 19 (1), Bierwagen 15 (1), Marciniak 9 (3), Filipiak 6, Szczepanik 5 (1), Grzesiński 4, Rzosiński 2, Kretkowski 0, Duda 0, Robak 0

Biofarm: Sobiech 21 (2), Wroniecki 19 (4), Krajewski 11, Tomaszewski 4, Ziółek 2, Burzyński 2, Szuba 1, Adamczak 0, Kiełpiński 0, Giżyński 0

Tekst: Przemysław Rakowski/i-basket.pl