Goplania pokonała wicelidera ze Złotnik Kujawskich

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 10:39, 16.06.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 10:47, 16.06.2019
  • W przedostatniej kolejce rozgrywek ligi okręgowej Goplania Inowrocław pokonała na wyjeździe wicelidera rozgrywek GLKS Piast Złotniki Kujawskie.

• Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Biało-Niebieskich.

• Bramki zdobywali: Hubert Jabłoński, Adam Rychłowski i Michał Kwiatkowski.

• Ostatni mecz w tym sezonie Goplania rozegra 22 czerwca o godz. 17.00, podejmując na własnym stadionie Gopło Kruszwica.

[ZT]12858[/ZT]

[KONKURS]1002[/KONKURS]

komentarz(9)

Robert1968Robert1968

11 0

Gratuluję piłkarzom Goplanii zwycięstwa, zasłużonego. Do przerwy Goplania wygrywała 2 : 1. W drugiej połowie gospodarze wyrównali,ale to nasi mieli ostatnie słowo i w doliczonym czasie gry najmłodszy zawodnik Goplanii przyczynił się do naszego zwycięstwa strzelając między nogami bramkarza Piasta. W tych trudnych warunkach cieszy bardzo dobra postawa bloku defensywnego. Pierwszą, zresztą bardzo ładną bramkę zdobył obrońca Goplanii. Zresztą całe spotkanie Hubert Jabłoński zagrał bardzo dobrze. Piast nie w zasadzie skrzydłowych, a w Goplanii zawodnicy na tej pozycji napsuli sporo krwi Piastowi. Również druga bramka autorstwa Adama Rychłowskiego mogła się podobać. W obecnej sytuacji nie ma powodów do narzekań. Zawodnicy Goplanii pokazali klasę i zgarnęli pełną pulę. Dziękuję! 12:06, 16.06.2019

Odpowiedzi:1

KibicKibic

2 0

Podpisuje sie pod tymi slowami ładna bramka na 1:0 z dystansu, 2:0 pokaz techniki strzelca walka do konca i widać bylo jedność oby dzis byly również powody do radosci 12:56, 18.06.2019

TyhTyh

7 0

We wtorek jest zaległy mecz. 14:50, 16.06.2019

polpol

8 5

sukces -dla mnie WSTYD ,klub który był czołowym klubem w województwie w latach 80-tych ,teraz mu przyszło grać po WIOSKACH .a tych bęcwałów duma rozpiera bo wygrali na miedzy z jakimś wiejskim klubem ,Ja chodziłem jak grali równy z równym z Lechią Gdańsk ,Arką Gdynia czy Olimpią Grudziądz co się dzieje z piłką w tym mieście ? 15:16, 16.06.2019

Odpowiedzi:3

PollPoll

3 9

Wiejski klub to może Ty masz w domu 4liga jest nasza PIAST!!! 15:26, 16.06.2019

5 0

Długo by opowiadać dlaczego Goplania jest w tym miejscu. To jest wina zawodników. Pracują a w wolnym czasie od pracy trenują i grają za darmo. Mam dla nich szacunek, bo narażają się na kontuzje, które mogą przerwać ich dalsze uprawianie sportu. Trzeba było przyjechać do Złotnik kujawskich i zobaczyć z jaką ofiarnością grali. W jednej z sytuacji nasz bramkarz ryzykując poważną kontuzją zapobiegł utracie bramki. Niewielu zrobiłoby to co Pepis w tamtej sytuacji. A to tylko jeden przykład z wielu. Dawne czasy już nie wrócą. Dziękuję Piłkarzom za walkę i wyniki ! 21:17, 16.06.2019

Ochłoń facet.Ochłoń facet.

1 2

dzisiaj mamy 2019, a Ty żyjesz czasami Deyny 23:37, 16.06.2019

KibicKibic

6 0

Panie redaktorze , Goplania również gra we wtorek o 17:30 zaległy mecz z LTP Lubanie pozdrawiam 19:36, 16.06.2019

redred

6 0

Tak - wiemy o tym. Pisałem o ostatnim meczu. Zapowiedź wtorkowego spotkania będzie jutro ? 20:01, 16.06.2019