Zamknij

W końcu to zrobili! Goplania z kompletem punktów! [FOTO]

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 15:58, 22.09.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 16:19, 22.09.2019
Skomentuj

W meczu 7. kolejki rozgrywek piłkarskiej ligi okręgowej, Goplania Inowrocław podejmowałą dziś GKS Baruchowo. Po serii dwóch porażek i remisie przyszedł czas na zwycięstwo.

Początek pierwszej części meczu to szybki gol dla drużyny gości i bezskuteczne próby wyrównania ze strony Goplanii. W drugiej części meczu obraz gry nie zmieniał się aż do 88. minuty spotkania, kiedy to bramkę na 1:1 zdobył Adam Rychłowski. Kilka chwil później Dawid Górski wyprowadził Biało-Niebieskich na prowadzenie. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu na listę strzelców ponownie wpisał się Rychłowski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Goplanii.

10 2

Wynik lepszy niż gra. Trudno kogokolwiek pochwalić z Goplanii. Dużo strat , bardzo dużo niedokładności, brak pomysłu na grę. Długie podania bardzo niecelne. Brak gry z pierwszej piłki, każdy z pomocników próbował sam coś zrobić , bo nikt nie pojawiał się do gry na małej przestrzeni . Żetelna gra gości nie wystarczyła im na wywiezienie 3 punktów z Orłowskiej, a mieli na to duże szanse .Gra toczyła się , dosłownie toczyła się od 16-tki do 16-tki. Sytuacji strzeleckich z jednej i z drugiej strony jak na lekarstwo. Goplania słaba, bardzo słaba. Wynik w żaden sposób nie odzwierciedla wydażeń na boisku . Goście mogą czuć się mocno sfrustrowani. Prawdopodobnie zabrakło im sił i w końcowych minutach spotkania zgubili kilka razy krycie i w ten sposób Goplaniści najpierw wyrównali a potem dołożyli dwa kolejne trafienia. Słowa pochwały dla Adam Rychłowskiego, który potrafił odwrócić losy meczu w ostatnich minutach. Mnóstwo szczęścia, ale tak to nie da się przetrwać . 19:51, 22.09.2019

Odpowiedz

NiebieskiNiebieski

3 10

Dobre zmiany po przerwie szeluga dal nieco powera chlopakom jablonski tez nienajgorzej przed przerwa dobrze wszedl chlopak z nr 2 na wyroznienie zasluguje Adam Rychlowski szczescie sprzyja lepszym brawo do boju Goplania n 20:50, 22.09.2019

Odpowiedz

ewewewew

6 1

Wygrali szczęśliwie tylko po co te męczarnie? Taka gra starczy jedynie na utrzymanie. 21:04, 22.09.2019