Zamknij

Cios za cios i jest wygrana! Niezły debiut nowego trenera Noteci

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:07, 08.11.2017 #InowrocławZawszeNaCzasie
Skomentuj

KSK Noteć Inowrocław po dwóch kwartach prowadzi 37:31 w spotkaniu z KK Warszawa. Dzisiejsze spotkanie to debiut na ławce trenerskiej Marcina Grockiego. Czy bydgoszczanin będzie miał powody do radości - przekonamy się po meczu. Trzymamy kciuki za naszych.

AKTUALIZACJA PO MECZU:

• Pierwsza odsłona dzisiejszego spotkania przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy wygrali 17:11.
  • Wynik drugiej kwarty w pełni odzwierciedla to, co działo się na parkiecie - wyrównana walka zakończona remisowym 20:20.
  • W kolejnej części meczu lepsi okazali się goście ze stolicy, którzy zdecydowanie wygrali 9:18.
  • Ostatnia partia spotkania to znów walka punkt za punkt z lekkim wskazaniem na Noteć.
  • Fantastyczne zawody rozegrał  Łukasz Paul, który zdobył 27 punktów.
  • KSK Noteć Inowrocław - KK Warszawa 65:63 (Paul 27, Michalski 13, Małecki 12, Krawczyk 11, Maciejewski 1).