Zamknij

16:05, 11.11.2019
Za nami III Bieg Niepodległości. KIlkuset uczestników stanęło na starcie, by uczcić 101. rocznicę odzyskania niepodległości. Zawodnicy mieli do pokonania 5-kilometrową trasę ulicami Inowrocławia, nawiązującymi do Święta Niepodległości. Na mecie każdy otrzymał pamiątkowy medal.
1
18:05, 10.11.2019
Dwie przegrane kwarty, mobilizacja po przerwie i szóste ligowe zwycięstwo. Tak w skrócie podsumować można dzisiejsze wyjazdowe spotkanie KSK Noteć Inowrocław z SMS PZKosz Władysławowo.
10:45, 10.11.2019
Zawodnicy Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Inowrocław startowali w Polish Fighter Cup Kick Boxing w Szczecinie.
22:25, 09.11.2019
W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarskiej A-klasy osłabiona drużyna Noteci przegrała w Bydgoszczy z Burzą Nowa WIeś Wielka 6:2 (2:2). Brak trzech podstawowych obrońców przełożył się na końcowy wynik spotkania. Drużyna Noteci jako beniaminek zakończyła rozgrywki rundy wiosennej na wysokim 4. miejscu. Bramki dla Noteci strzelali Kamil Wyciechowski i Mateusz Włoch.
38
15:00, 09.11.2019
Za nami 2 mecze inowrocławskich drużyn. Niestety, zarówno Cuiavia, jak i Goplania, nie zapiszą dziś na swoim koncie punktów.
12:57, 07.11.2019
Uczniowie inowrocławskich podstawówek stanęli do rywalizacji w 20. edycji Malucholady. Dzieci musiały się wykazać się w konkurencjach sportowych oraz wiedzą. Imprezę uświetniły pokazy taneczne i akrobatyczne. Tym razem została wyłoniona również szkoła, która najgłośniej i najlepiej dopingowała swoich kolegów i koleżanki.
2
19:43, 02.11.2019
W meczu 5. kolejki rozgrywek II ligi koszykówki KSK Noteć Inowrocław nie dała szans Enea UTP Astoria Bydgoszcz. Biało-Niebiescy zdemolowali gości 121:65.
14
14:58, 02.11.2019
Goplania Inowrocław podejmowała dziś Mień Lipno. Niestety, 13. kolejka okazała się niezbyt sprzyjająca Biało-Niebieskim. Inowrocławianie prowadzili od 21. minuty po bramce Bartosza Goczkowskiego, ale nie udało się zwycięstwa dowieźć do końca meczu. 88. minuta, wykorzystany rzut karny dla gości i mamy 1:1.
16
14:52, 02.11.2019
14. kolejka rozgrywek IV ligi. Dziś na wyjeździe Cuiavia Inowrocław zmierzyła się z Piastem Złotniki Kujawskie. Biało-Zieloni przywożą komplet punktów po zwycięstwo 2:0. Bramki dla Cuiavii strzelali Mateusz Brzóstowski (61') i Mikołaj Ruta (84').
10:39, 30.10.2019
Chcesz pomóc, a zarazem miło spędzić czas? Przyłącz się do Andrzejkowego Maratonu Zumby. To przede wszystkim świetna zabawa, połączona ze zbiórką charytatywną na rzecz dzieci i seniorów. Mile widziane będą przebrania andrzejkowe, a najlepsze zostaną wyróżnione. Impreza odbędzie się 29 listopada o godz. 18.00. Szczegóły na grafice:
14:26, 29.10.2019
W miniony weekend miłośnicy biegów wzięli udział w czternastej i piętnastej rundzie XXVI Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację.
12:03, 29.10.2019
Za nami kolejna edycja wieloboju sprawnościowo-akrobatycznego. W sportowych zmaganiach udział wzięli uczniowie klas 0 - III z Inowrocławia oraz okolic.
1
19:34, 27.10.2019
W rozegranym dziś meczu A-klasy MKP Noteć Inowrocław pokonała w Białych Błotach miejscową Spójnie 3:1 (2:0).
08:30, 27.10.2019
W meczu derbowym Biało-Niebiescy pokonali AZS Toruń 79:50. Dla Noteci punktowali: Muda 20, Michałek 17, Filipiak 15, Korólczyk 9, Pochocki 7, Kozłowski 6, Marciniak 3, Maciejewski 2. To już czwarte zwycięstwo inowrocławskich koszykarzy. Kolejne spotkanie Noteć rozegra we własnej hali w najbliższą sobotę o godz. 18.00 mierząc się z bydgoską Eneą UTP Astoria.
17:25, 26.10.2019
Za nami czwarta edycja "Solno Cup", czyli Ogólnopolskiego Turnieju Karate WKF. W zawodach wzięło udział ponad 260 młodych zawodników z 18 klubów z całej Polski. Każdy otrzymał pamiątkowych medal oraz dyplom.