09:46, 16.04.2021
W związku z przypadającym w przyszłym roku stuleciem klubu, zarząd Cuiavii Inowrocław szuka klubowych pamiątek.
4
11:00, 15.04.2021
Zapraszamy na transmisję meczu w grupie spadkowej w ramach 3. kolejki drugiej rundy sezonu 2020/2021 pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław a Chełminianką Chełmno.
6
06:00, 12.04.2021
1 marca obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji co roku organizowany był Bieg Tropem Wilczym. Tegoroczna edycja z powodu pandemii została przełożona na 16 maja. Po raz kolejny do tej ogólnopolskiej akcji dołącza się Inowrocław. Zapisy na bieg już się rozpoczęły.
37
14:05, 11.04.2021
Dziś piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrali wyjazdowe spotkanie z Orlętami Aleksandrów Kujawski.
12:21, 11.04.2021
Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz wystartowali w w 1. rundzie Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych rajdzie Wielka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie 2021. Rajdowy duet zajął 2. miejsce.
10
20:12, 10.04.2021
W pierwszym ze spotkań II fazy play off, KSK Noteć Inowrocław przegrała na wyjeździe z Polonią Bytom.
20:41, 07.04.2021
W drugim meczu play off, po wcześniejszej porażce z drugą drużyną Trefla Sopot, KSK Noteć Inowrocław grała dziś o wszystko. Na szczęście, Biało-Niebiescy wygrali awans do kolejnej fazy rozgrywek.
2
18:40, 31.03.2021
Za nami pierwszy mecz fazy play-off z udziałem ekipy KSK Noteć Inowrocław. Na wyjeździe Biało-Niebiescy zmierzyli się dziś z drugą drużyną Trefla Sopot.
37
11:42, 30.03.2021
Zapraszamy na transmisję meczu w grupie spadkowej w ramach 1. kolejki drugiej rundy sezonu 2020/2021 pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław a BKS-em Bydgoszcz. Rozgrywki odbędą się bez udziału publiczności. Początek spotkania w sobotę, 3 kwietnia, o godz. 13.00. Transmisję rozpoczniemy 10 minut wcześniej.
3
11:45, 29.03.2021
Po zakończeniu 19.kolejki w IV lidze kujawsko-pomorskiej poznaliśmy ramowy terminarz grupy walczącej o utrzymanie w IV lidze kujawsko-pomorskiej, w której udział wezmą drużyny z miejsc 8-19.
22:20, 28.03.2021
Na trzecim miejscu zakończyli rundę zasadniczą koszykarze Noteci. Teraz czas na kolejną fazę, czyli Play-Off.
1
07:06, 28.03.2021
Po niespełna dwóch sezonach przerwy do zespołu Noteci tuż przed fazą Play-Off powrócił silny skrzydłowy Damian Szczepanik.
20:47, 24.03.2021
Dzisiejsze spotkanie Noteci z drugą drużyną Trefla Sopot miało niezwykle wyrównany przebieg. Dopiero ostatnia kwarta zadecydowała o tym, która drużyna cieszyła się ze zwycięstwa.
39
16:00, 24.03.2021
Zapraszamy na transmisję meczu 19. kolejki IV ligi pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław a Kujawianką Izbica Kujawska. Początek spotkania w sobotę, 27 marca, o godz. 14.00.
20:36, 21.03.2021
Drużyna kadetów Inowrocławskiej Akademii Koszykówki Kasprowicz po najlepszym meczu w sezonie pokonuje MKS Novum Bydgoszcz, kończy rozgrywki ligowe na drugim miejscu. Razem z TKM Włocławek awansuje do turnieju strefowego, w którym zmierzą się z dwoma najlepszymi drużynami województwa łódzkiego.