Wszystko poszło zgodnie z planem. Goplania wygrywa z Kujawskim Pograniczem

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 14:35, 28.04.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:35, 28.04.2018

Piłkarze Goplanii Inowrocław na własnym stadionie podejmują dziś 12. drużynę A-klasy - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie. Mecz będzie doskonałą okazją do podreperowania punktowego bilansu Biało-Niebieskich.

Podopieczni trenera Dawida Żurawskiego w poprzedniej kolejce zremisowali z liderem KS Brzoza, więc nastroje w zespole powinny być raczej dobre. Kujawskie Pogranicze to jedna z najsłabszych drużyn w tym sezonie, więc rezultat inny, niż wygrana Goplanii byłby niespodzianką.

Biało-Niebiescy zajmują teraz 3. miejsce w tabeli, więc by myśleć o awansie do V ligi, dzisiejszy mecz trzeba bezwarunkowo wygrać.

Początek spotkania na stadionie przy ul. Orłowskiej o godz. 17.00.

#ZawszeNaCzasie

• Do przerwy Goplania Inowrocław remisuje z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie 1:1.
  • Bramkę dla Biało-Niebieskich w 11. minucie strzelił Adam Rychłowski. Goście wyrównali 3 minuty później.
  • W 56. minucie Arkadiusz Makowiecki wyprowadza Goplanię na prowadzenie - jest 2:1.
  • Niestety, goście strzelają wyrównującą bramkę. Mamy remis 2:2.
  • 78. minuta i mamy 3:2 dla Goplanii. Strzelcem Krystian Makowiecki.
  • Wynik spotkania na 4:2 dla Goplanii ustalił Arkadiusz Makowiecki.
  • Goplania Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:2.