Goplania jedną nogą w V lidze. Fantastyczna wygrana i Hałas-show!

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 11:02, 16.06.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 19:14, 16.06.2018

Piłkarze A-klasowej Goplanii Inowrocław rozegrają dzisiaj pierwszy mecz barażowy o awans do V ligi. Na boisku w Nadrożu (gmina Rogowo) o godzinie 17:00 Biało-Niebiescy zmierzą się z Grotem Kowalki.

Z uwagi na brak możliwości technicznych, nie będziemy realizowali transmisji live ze spotkania. We wpisie pojawiać się będzie relacja tekstowa z meczu.

#ZawszeNaCzasie

• Mecz rozpoczyna się z 15-minutowym opóźnieniem wynikającym ze spraw organizacyjnych gospodarza spotkania.
  • Po 45 minutach wyrównanej gry na boisku w Nadrożu jest 0:0.
  • Goplania na prowadzeniu. W 64. minucie Michał Hałas strzela bramkę dla Biało-Niebieskich.
  • 3 minuty później popularny Hałi ponownie wpisuje się na listę strzelców. Goplania prowadzi 2:0. Oby tak dalej!
  • Goplania nie zwalnia tempa. W 83. minucie mamy już 3:0 po strzale Sobczaka.
  • Na dwie minuty przed końcem spotkania Michał Hałas kompletuje hat-tricka i mamy 4:0!
  • KONIEC! KONIEC! KONIEC! Goplania rozgromiła Grot Kowalki 4:0.

Za tydzień Biało-Niebiescy rozegrają rewanżowe spotkanie w Inowrocławiu. Mecz zaplanowano na sobotę, 23 czerwca, o godz. 18.00, na stadionie przy ul. Orłowskiej.