Na kortach tenisowych w Parku Solankowym odbyła się druga część Turnieju Tenisowego ITT Goplania, zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka oraz zakończenia roku szkolnego. Wydarzenie było jednocześnie kontynuacją rywalizacji rozpoczętej 20 czerwca i wpisywało się w obchody 105-lecia tradycji klubu. Młodzi zawodnicy nie tylko walczyli o zwycięstwa, ale przede wszystkim spędzili aktywnie czas w sportowej atmosferze.
2026-06-28 10:58:40Zdjęcie 1 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 17
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 17
0
0
0
0
0