Na kortach tenisowych w Parku Solankowym odbyła się druga część Turnieju Tenisowego ITT Goplania, zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka oraz zakończenia roku szkolnego. Wydarzenie było jednocześnie kontynuacją rywalizacji rozpoczętej 20 czerwca i wpisywało się w obchody 105-lecia tradycji klubu. Młodzi zawodnicy nie tylko walczyli o zwycięstwa, ale przede wszystkim spędzili aktywnie czas w sportowej atmosferze.