Czy będzie kolejne zwycięstwo? Cuiavia Inowrocław kontra Sadownik Waganiec

17:36, 24.08.2016 J.K.
Skomentuj
reo

Dziś rozgrywana jest 4 kolejka zmagań w IV lidze kujawsko-pomorskiej. Po krótkiej regeneracji piłkarze Cuiavii Inowrocław ponownie grają na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Tym razem do Inowrocławia przyjechał zespół Sadownika Waganiec.

Piłkarze Cuiavii Inowrocław w dotychczasowych trzech spotkaniach zgromadzili 4 punkty. W zeszłą sobotę "Biało-Zieloni" odnieśli efektowne zwycięstwo z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie - 3:0. Dotychczasowy dorobek punktowy daje naszej drużynie 10. lokatę w ligowej tabeli. Dzisiejszy rywal - Gminny Klub Sportowy Sadownik Waganiec plasuje się na 13 miejscu, gromadząc na swym koncie trzy punkty.

Cuiavia: Piesik - Timm, Błaszczyk, Jastrzembski, Woźniak, Hulisz, Rybczyński, Maciejewski, Mrozik, Kruszewski, Słupski
Sadownik: Łopatowski - Kujawa, Krajewski, Charzewski, Kijewski, Zaranek, Olkowski, Tłuchowski, Skonieczny, Kaźmierczak, Majewski
Sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz).

• Od 4. minuty Cuiavia prowadzi 1:0 - gol Łukasza Rybczyńskiego z rzutu karnego.
  • Na minutę przed końcem pierwszej połowy Ariel Jastrzembski podwyższa wynik na 2:0.
  • Druga połowa rozpoczyna się jak marzenie - w 47. minucie Sebastian Hulisz strzela trzecią bramkę.
  • 10 minut później swojego drugiego gola zdobywa Jastrzembski. Mamy już 4:0.
  • 75. minuta - Hulisz strzela kolejną bramkę dla biało-zielonych. Tego już nie można przegrać. Jest 5:0!
  • W 82. minucie Sebastian Juliusz kompletuje hat-tricka. 6:0.
  • Rzut karny dla Sadownika w 90. minucie. Artur Smykowski nie chybił i ustalił wynik spotkania na 6:1.

W rozgrywanym równolegle meczu Gopło Kruszwica rozbiło Unię Janikowo 4:0.