Cuiavia nie dała szans liderowi. Piękna wygrana w Mogilnie

11:29, 03.05.2017 Kamil Walczak/Cuiavia Inowrocław
Skomentuj Fot. Paweł Krzyżan/CMG24.pl Fot. Paweł Krzyżan/CMG24.pl

Dzisiaj piłkarze Cuiavii Inowrocław udają się do Mogilna na pojedynek z liderem rozgrywek IV ligi kujawsko-pomorskiej - Pogonią.

Podopieczni trenera Michała Nadolskiego dzięki wygranej w zeszły weekend z Łokietkiem Brześć Kujawski awansowali na 9. miejsce w ligowej tabeli i mają na swoim koncie 36 punktów. Pogoń Mogilno uległa w ostatniej kolejce Kujawiance Izbicy Kujawska. Nie przeszkodziło to jednak w utrzymaniu się na najwyższej pozycji ligowej z dorobkiem 55 oczek.

Warto dodać, że Biało-Zieloni ostatni raz na terenie w Mogilnie wygrali w 2012 roku, a więc pięć lat temu - jeszcze za czasów gry w III lidze.

Zapraszamy do oglądania transmisji realizowanej przez gospodarzy meczu. Początek spotkania o godz. 17.00.

AKTUALIZACJA PO MECZU

Sporą niespodziankę sprawiła dziś kibicom Cuiavia Inowrocław, wysoko pokonują lidera tabeli, Pogoń Mogilno, aż 4:1.

Worek z bramkami rozwiązał Ariel Jastrzembski strzelając gola z rzutu karnego w 24 minucie. Kolejne bramki padały już po przerwie. Najpierw w 52 minucie do bramki gospodarzy trafił Sebastian Hulisz, a 13 minut później w jego ślady poszedł Dariusz Słupski. Przy stanie 3:0 honorowe trafienie dla Pogoni zdobył Filip Jagielski. Biało-Zieloni nie zwalniali jednak tempa i na 4:1 wynik podniósł ponownie Dariusz Słupski. Takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.

Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
1:4 (0:1)

Kolejny mecz Cuiavia Inowrocław rozegra w najbliższą sobotę, a przeciwnikiem będzie Lech Rypin.