Remis jak porażka. Goplanio! Jak to się stało?

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:13, 26.10.2019 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:13, 26.10.2019

Goplania Inowrocław na wyjeździe zmierzyła się dziś z Wisłą Dobrzyń n/Wisłą. Biało-Niebiescy przywieźli do domu tylko 1 punkt.

Spotkanie rozpoczęło się jak marzenie. Jużw 3. minucie Dawid Górski wyprowadził Goplanię na prowadzenie. Równo w połowie pierwszej części meczu Patryk Zieliński strzelił wyrównującą bramkę, ale to inowrocławianie schodzili na przerwę z przewagą jednego gola. Tuż przed gwizdkiem kończącym połowę, na listę strzelców ponownie wpisał się Górski. Dodatkowo czerwoną kartkę podczas schodzenia do szatni otrzymał bramkarz gospodarzy.

Na druga połowę meczu gospodarze wychodzili w osłabieniu, ale to właśnie oni strzelili kolejnego gola. 78. minuta i Adam Rychłowski ponownie wyprowadza Goplanię na prowadzenie. Mamy 3:2. Kolejna czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy. Kilka minut później powracający do drużyny Kamil Szefler podwyższa na 4:2. Wydawać by się mogło, że nic złego Biało-Niebieskim już nie grozi, ale niestety - kilkadziesiąt sekund później było już 4:3. W 91. minucie rzut karny dla Wisły i jest remis 4:4. Takim wynikiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie.