Piłkarska sobota. Sprawdź, jak wypadły drużyny z Inowrocławia

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:08, 10.10.2020 Reporter ki24.info Aktualizacja: 17:16, 10.10.2020

Za nami piłkarska sobota. Dzisiaj pauzowała ekipa MKP Noteć, Cuiavia rozgrywała spotkanie wyjazdowe, a Goplania swój mecz grała w Inowrocławiu.

W meczu 11. kolejki rozgrywek ligi okręgowej Goplania Inowrocław podejmowała dzisiaj GKS Baruchowo. Niestety, mimo kilku okazji bramkowych dla inowrocławian, 3 punkty pojechały do Baruchowa.

Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
0:1 (0:0)

W przyszłym tygodniu na wyjeździe Biało-Niebiescy spróbują na wyjeździe pokonać Mień Lipno.

[FOTORELACJA]2403[/FOTORELACJA]

Nasi czwartoligowcy z Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław po punkty wybrali się dziś do Pruszcza, by zmierzyć się z tamtejszym Startem Eco-Pol.

Strzelanie rozpoczął w 18. minucie Jakub Nowakowski wyprowadzając Cuiavię na prowadzenie.11 minut później Oleksandr Lytviak podwyższa na 2:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. Dwie minuty po przerwie Norbert Nestorowicz inkasuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Cuiavia gra w dziesiątkę. 53. minuta i gospodarze z rzutu karnego zdobywają kontaktową bramkę. Cuiavia broni się, wynik wciąż 2:1 dla naszych. Na 5 minut przed regulaminowym końcem spotkania, czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik Startu i siły się wyrównują. Mimo doliczonych pięciu minut, mecz kończy się pomyślnie dla Biało-Zielonych.