Zamknij

Porażka Noteci w pierwszym meczu play-off

Tomasz SzymczakTomasz Szymczak 18:40, 31.03.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 22:03, 10.04.2021
Skomentuj

Za nami pierwszy mecz fazy play-off z udziałem ekipy KSK Noteć Inowrocław. Na wyjeździe Biało-Niebiescy zmierzyli się dziś z drugą drużyną Trefla Sopot.

Pierwsze dwie kwarty to zdecydowana przewaga drużyny gospodarzy, udokumentowana wysoką przewagą punktową 54:30. Po przerwie na parkiecie zobaczyliśmy odmienioną Noteć. Trzecia kwarta to pewna wygrana inowrocławian różnicą 17 punktów. Niestety, nasza drużyna nie utrzymała tempa w ostatniej odsłonie meczu i pierwsze spotkanie play-offów zakończyło się wygraną Trefla Sopot.