KSK Ciech Noteć Inowrocław z trzecim zwycięstwem na koncie

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:26, 09.10.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 09:27, 10.10.2021

W meczu 3. kolejki rozgrywek koszykarskiej drugiej ligi, KSK Ciech Noteć Inowrocław zmierzyła się dzisiaj z ekipą MKS Sokół Międzychód.

Do meczu obie drużyny przystępowały z bardzo wyrównanej pozycji. Zarówno Noteć, jak i Sokół, zanotowały na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Minimalnie lepszy bilans punktowy mieli inowrocławianie, więc liderowali tabeli II ligi.

Pierwsza kwarta spotkania, to wyrównana gra Noteci i Sokoła. Minimalne prowadzenie naszej drużyny 18:16. W drugiej odsłonie nieco lepsza ponownie Noteć i wygrana 27:22. Na półmetku meczu mamy więc 45:38 dla KSK Ciech Noteć Inowrocław.

Po przerwie Noteć łapie zadyszkę i trzecia kwarta wyraźnie słabsza w wykonaniu Biało-Niebieskich. Przegrywamy wyraźnie 12:18. W całym meczu Noteć ma tylko punkt przewagi nad Sokołem.

Na szczęście w ostatniej kwarcie Mikołaj Grod przypomina sobie, że jest świetnym strzelcem. Noteć odzyskuje przewagę punktową i nie oddaje jej do końca meczu, kończąc spotkanie wygraną