Piłkarska sobota za nami. Jak wypadły drużyny z Inowrocławia?

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:23, 16.10.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 17:24, 16.10.2021

Za nami sobotnie mecze naszych drużyn piłkarskich. Zarówno MKP Noteć, jak i Goplania, grały dziś na wyjeździe.

MKP Noteć Inowrocław w meczu 10. kolejki rozgrywek okręgówki, zmierzyła się z LTP Lubanie. Mątwiacy nie będą dobrze wspominali tego spotkania. Drużyna gospodarzy bramkę strzeliła już po kilkudziesięciu sekundach. Dalej były już tylko gorzej. LTP mocno wspierane przez sędziów, pierwszą połowę zakończyło czterobramkowym prowadzeniem. Po przerwie LTP Lubanie dopisało do swojego konta jeszcze jedną bramkę.

LTP Lubanie - MKP Noteć Inowrocław

5:0 (4:0)

[ZT]22453[/ZT]

Lepiej wyglądał początek meczu Goplanii w Żninie. Tamtejsza Pałuczanka przez prawie 40 minut nie mogła sforsować obrony Biało-Niebieskich. Dopiero na kilka minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie.

Na szczęście w 44. minucie Patryk Raczkowski strzela bramkę wyrównującą i do szatni schodzimy z remisem.

W drugiej połowie pada kolejny gol dla Pałuczanki. Mamy 2:1.