Zaczęło się pięknie, a potem demolka. Pogoń pogoniła Cuiavię

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 14:59, 20.11.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 19:24, 20.11.2021

W meczu kończącym rundę jesienną rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV ligi Cuiavia Inowrocław podejmowała dzisiaj Pogoń Mogilno.

[FOTORELACJA]2929[/FOTORELACJA]

Pierwsza część spotkania wyrównana i dająca nadzieję na dobry wynik. W 12. minucie Wiktor Majchrzak wyprowadził Cuiavię na prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymywał się do ostatnich sekund tej połowy. Rzut wolny dla Pogoni i trafienie na remis. O drugich 45 minutach lepiej zapomnijmy. Kolejnych 5 bramek dla Pogoni przypieczętowało klęskę Cuiavii.

Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno

1:6 (1:1)

Mimo formalnego zakończenia pierwszej części sezonu, Biało-Zieloni wybiegną na boisko jeszcze raz. W sobotę, 27 listopada, na własnym stadionie zmierzą się z Liderem Włocławek. To zaległe spotkanie 13. serii, w pierwotnym terminie odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. Początek meczu o godz. 11.00.

[ZT]22870[/ZT]

[CGK]4016[/CGK]

CZY NOSISZ MASECZKĘ W MIEJSCACH, W KTÓRYCH JEST TO WYMAGANE?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
TAK 74%
NIE 20%
CZASAMI 7%

komentarz(26)

qwertyqwerty

7 5

Dajcie spokój. mogileńskie pały pojechały z nimi. Szkoda słów. Żeby jeszcze tamci coś grali. Nic. Wystarczyło dośrodkować piłkę w nasze pole karne, główka i gol. Ale takie mogilno wygrywa z Inowrocławiem tak wysoko? WSTYD! 15:14, 20.11.2021

Odpowiedzi:4

UiopaUiopa

10 2

Wychodzi na to że sam zostałeś pałą. Dlaczego szukasz winy u tych co wygrali? A co takiego pokazała Cuiavia, kwadrans do przodu i na tym koniec. Tylko frajerzy tracą 5 bramek w ciągu jednej połowy. 00:21, 21.11.2021

do uiopado uiopa

1 4

Pewnie jesteś pałą z mogilna. Na inowrocławian tak działa CMG. 11:56, 21.11.2021

UiopaUiopa

3 1

Tak leczysz kompleksy? Nic więcej nie umiesz? Dlaczego "pała " Cię zrobiła, do niej miej pretensje. 15:08, 21.11.2021

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

ZeniuZeniu

9 1

Zestresowali sie ze transmisja w internecie i oglada ich miliony widzow? 15:23, 20.11.2021

GolGol

9 1

Ale wiocha 15:28, 20.11.2021

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

wewewewe

1 1

Też bym chyba nie wytrzymał. ten sędzia był beznadziejny! 18:41, 20.11.2021

RomekRomek

12 0

Pogoń wybiła piłkę z głowy na jakiś czas Cuiavii.Piłkarsko conajmniej o jedną klasę wyżej.Więcej takich wzmocnień jak Sulecki a spadniemy szybciej niż myślimy. 19:55, 20.11.2021

qazxqazx

8 6

Jak to możliwe że takie kluby ze wsi pałują kluby z Inowrocławia??? 22:52, 20.11.2021

Odpowiedzi:1

MioduskiMioduski

8 0

Możliwe, bo nawet na wsi są ludzie którzy sponsorują klub. A w Ino nie ma ani ludzi ani chęci. 08:15, 21.11.2021

Po meczuPo meczu

2 2

Dlaczego nie ma żadnej informacji o sytuacji po meczu? 08:42, 21.11.2021

InoIno

OnOn

13 0

Kolejna wizerunkowa porażka Cuiavia i to na kilku płaszczyznach . Wynik ?, prezes bijący się z sędzia ?, krzyczący działacze rugając wszystkich dookoła ?‍♂️. Poziom sportowy zawodników Cuiavia to jakis koszmar. No i jeszcze to: wzór do naśladowania - trener młodzieży i bójka z udziałem bani ??? Katastrofa 12:25, 21.11.2021

wwwwww

0 0

tvpis od razu podłapał temat, jak tylko kapnęli się, że to w Inowrocławiu. 13:19, 21.11.2021

8 0

Jak przeczytałem na mm.Wloclawek. że sędzia uderzył prezesika Sławcia i to podaje pan W.to i tak nie uwierzyłem. Później pojawiła się informacja że niby asystent go klapnął a świadkami całej zadymy byli ochroniarze. To Ci niby świadkowie nie odróżnili głównego sędziego od asystenta. Przecież dwaj asystenci byli łysi a główny nie. 18:37, 21.11.2021

On On

8 0

Trener Gruszka musi być dumny :) na bank wrócił do Bydzi, usiadł w fotelu i zadał sobie pytanie. Co ja tu robię ? ?‍♂️ Inowrocław = chaos = wstyd na cała Polskę 19:44, 21.11.2021