Cuiavia z wygraną na koniec rundy jesiennej

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 12:57, 27.11.2021 Mirosław Amonowicz Aktualizacja: 12:58, 27.11.2021

W zimowej aurze Cuiavia Inowrocław rozegrała ostatni w tym roku mecz. W zaległym spotkaniu 13. kolejki rozgrywek IV ligi, przeciwnikiem Biało-Zielonych był Lider Włocławek.

[FOTORELACJA]2937[/FOTORELACJA]

Po ubiegłotygodniowej wysokiej porażce z Pogonią Mogilno, piłkarze Cuiavii przystąpili do dzisiejszego spotkania mocno zmotywowani. Od samego początku narzuciili swoje warunki i przez pierwszy kwadrans gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika.

Niestety, Cuiavia nie potrafiła udokumentować swojej przewagi bramką. W tym zakresie skuteczniejszy okazał się Lider, który w 17. minucie wyszedł na prowadzenie po bramce Adriana Kowalskiego

Na szczęście, 5 minut później, Damian Adamski doprowadził do wyrównania. Podczas akcji bramkowej ucierpiał bramkarz drużyny gości. Kacper Szymański po kilkunastu dalszych minutach opuścił boisko.

Pierwsza część meczu kończy się remisem 1:1.

W drugiej połowie obie drużyny próbują zdobyć kolejne bramki, ale to Cuiavia okazuje się skuteczniejsza. W 69. minucie Mateusz Brzóstowski wpisuje się na listę strzelców. Gospodarze prowadzą 2:1.

Do końca meczu wynik się nie zmienia i Cuiavia kończy rundę jesienną cennym zwycięstwem.

Cuiavia Inowrocław - Lider Włocławek

2:1 (1:1)

[ZT]22962[/ZT]

komentarz(17)

KibicKibic

9 4

Czy pracownik ochrony Sławomir S kogoś dzisiaj walnął z dyńki? 15:02, 27.11.2021

Odpowiedzi:1

kwkw

6 3

HAHAHAHAHAhahahaha 16:31, 27.11.2021

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.

10 1

Zawodnik meczu: Kordyla.Wchodzi w drugiej połowie,po 3 minutach nie ma już sił,robi 20 błędów w 45 minut i my sprowadzamy takich zawodników nie wiadomo skąd płacimy im za dojazdy itd..Tak zarządzając tym klubem to zawsze będziemy się bronić przed spadkiem. 19:44, 27.11.2021

Odpowiedzi:2

KibicKibic

6 2

Na zarząd czy tam pana prezesa ani słowa.Komentarz blokowany.Ale piłkarza obrażac można? 10:19, 28.11.2021

Do kibicDo kibic

5 0

A gdzie tu jest jakiś piłkarz obrażany?Prawda boli?Sprowadzamy zawodników z naszej ligi gdzie nie łapią się nawet na ławkę w innych zespołach.Więc jak oni mają wnieść jakąś wartość dla Cuiavii? 13:46, 28.11.2021

OŁDŻI BANDŻOOŁDŻI BANDŻO

3 3

Faulu nie było i bramki na 1:1 też nie, więc mecz będzie powtórzony na wiosne, Pogoń już wyraziła zgode. 22:43, 27.11.2021

Kibic Kibic

2 3

Ołdżi kółku idź spać bo zadzwonię do rodziców i powiem co robisz pod kołdrą 22:52, 27.11.2021

Ja pyatamJa pyatam

7 1

Żądajcie pytanie władzom klub miejski K 24 zadajcie pytanie
-ilu wychowanków gra w tym klubie
, jakie plany na najbli,sze lata ma klub z miasta 70 000
- może zamiast płacić dojeDzajacym? miernym piłkarzom zapłacić więcej trenerom i samemu wychowac pierwsY skład Cuiavi?
? 22:53, 27.11.2021

popopopopopo

3 0

a ja się pytam D E B I L A --ilu wychowanków ma w swoim składzie Barcelona ? .W Inowrocławiu są takie talenty że jak by oni grali to by musiała być C klasa ..... 10:32, 28.11.2021

CuiaviaCuiavia

2 1

Kapitan Maciejewski to wychowanek
Jakub Nowakowski wychowanek
Bramkarz Michał Piernik wychowanek
Plus kilku młodych zawodników którzy trenują z pierwszym zespołem 12:21, 28.11.2021

DramatDramat

3 0

Maciejewski wychowanek - Ociężały jak czołg pancerny, nie potrafi zagrać celnie podania na 10m, Piernik - nie No chyba ostatnie 2 lata to tylko na trybunach, Nowakowski - motorycznie w miarę Ok jak na 4 liga ( wyżej nie ma szans ) 13:52, 28.11.2021

KibicKibic

3 2

A ja widzę inne argumenty.Znam chłopaków tylko z boiska i odpowiem na twój komentarz .Kacper kapitan ,twardy nieustępliwy ,b.dobra gra powietrzu taki musi być stoper,Kuba młody ,perpektywiczny zawodnik o ogromnych jak na tą ligę możliwościach ,Michał bramkarz który gdyby nie ciężka kontuzja byłby numerem jeden,a patrząc dalej Bartek "Burza" jak ustabilizuje formę typowa 6 pod skrzydłami Wiktora Majchrzaka razem urosną do rangi najlepszych w lidze.Trzeba poprostu cierpliwości i zarządu który będzie potrafił utrzymać obecny stan posiadania i dać trenerowi kredyt zaufania na tyle duży ,bo obecnie na ławce jest fachowiec z najwyższej półki jak na 4 ligowe zmagania. 18:48, 28.11.2021

Dramat Dramat

0 0

W odpowiedzi co do stopera:) Zapytaj się kolego czy trener Gruszka chce mieć takiego stopera;) na bank NIE :))))) 20:26, 28.11.2021

KibicKibic

0 0

Odpowiedziałeś sobie sam , najpewniej bez rozmowy z trenerem,ale myślę że trener nie zrobiłby kapitana drużyny z zawodnika którego nie chce mieć w składzie 20:45, 28.11.2021