Zamknij

Twierdza Inowrocław zdobyta. Śląsk zdominował Domino

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 17:22, 14.04.2018 Reporter ki24.info Aktualizacja: 20:44, 14.04.2018
Skomentuj

Koszykarze II-ligowego Domino Inowrocław rozegrają dziś drugie spotkanie fazy play-off z ekipą Exact Systems Śląsk II Wrocław. Pierwszy mecz zakończył się wygraną inowrocławian.

Ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu da podopiecznym Siergieja Żełudoka awans do trzeciej rundy play-off. Byłby to duży krok w kierunku awansu do I ligi. Jeśli jednak Dominatorzy okażą się słabsi, rozegrane zostanie kolejne spotkanie we Wrocławiu.

Zapraszamy do kibicowania w hali widowiskowo-sportowej. Mecz zaczyna się o godz. 19.00.

[ZT]8887[/ZT]

#ZawszeNaCzasie

• Niestety, koszykarzom Domino Inowrocław nie udało się wygrać z ekipą Exact Systems Śląsk II Wrocław.
  • Już pierwsza odsłona meczu wygrana przez Śląsk 29:16, pokazała, że łatwo nie będzie.
  • W drugiej kwarcie Domino wróciło na właściwe tory i wygrało 18:14, ale przewaga gości z pierwszej części nadal była znacząca.
  • Trzecia część meczu była bardzo wyrównana i zakończyła się minimalną przewagą Domino 27:26.
  • Na ostatnią kwartę obie drużyny wychodziły przy 8-punktowym prowadzeniu drużyny Śląska - wszystko jeszcze mogło się zdarzyć.
  • Od samego początku goście narzucili swoje tempo gry i Dominatorom zdobywanie kolejnych punktów szło bardzo opornie.
  • Mimo ambitnej i chwilami niezłej gry, gospodarze nie zdołali odwrócić losów spotkania przegrywając ostatnią część meczu 16:21.
  • Domino Inowrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 77:90.
  • Punkty dla Domino zdobywali: Barański 15, Korólczyk 15, Kozłowski 13, Majer 13, Warchowski 10, Sołtysiak 8, Rosiński 3