kierowca Kat C, C+E (nr 0362)

Miejsce pracy: Budowlana 38, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na budowie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp.z o.o.
      Adres: Budowlana 38, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 523576412
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, pod nr tel. 523576412 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wykończenia wnętrz
      StPr/21/0419
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      docieplanie budynków na terenie Inowrocławia i okolic
      StPr/21/0418

      Prowadzenie całokształtu spraw związanych z technicznym utrzymaniem budynków (zlecanie nadzorowanie i odbieranie prac konserwacyjnych, odpowiedzi na wnioski najemców) Przygotowywanie planów remontów bieżących i gruntownych w oparciu na potrzeby remontowe wynikające z indywidualnych wniosków i przeglądów, Opracowywanie przedmiarów i kosztorysów remontów bieżących wraz z kontrolą wykonywania. Przygotowywanie dokumentów technicznych potrzebnych do przejmowania i zasiedlania mieszkań.
      StPr/21/0383
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace spawalnicze
      StPr/21/0416
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      staż w księgowości
      StPr/21/0415
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      pakowanie stojaków z szybami zespolonymi, przygotowanie transportu
      StPr/21/0424
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      przewóz towarów na terenie kraju
      StPr/21/0421
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      praca w sklepie spożywczo-warzywniczym, obsługa klienta, wykładanie towaru i warzyw
      StPr/21/0425

      marketing dla sklepów internetowych i stacjonarnych sprzedaż produktów na serwisach aukcyjnych oraz innych platformach sprzedaży przygotowanie projektów graficznych przygotowanie nadruków i haftów - personalizacji odzieży i obuwia i akcesoriów opieka nad serwisami społecznościowymi i blogiem tworzenie tekstów promocyjnych i opisów produktów wykonywanie zdjęć produktów zarządzanie kampaniami reklamowymi wspólne tworzenie i realizacja strategii marketingowej realizacja ustalonych celów optymalizacja efektywności poszczególnych działań wspólne tworzenie procedur i procesów analiza efektywności działań przygotowanie raportów
      StPr/21/0400
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 900 PLN

      Bieżące naprawy i remonty urządzeń; Realizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń;
      StPr/21/0408
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN