Zamknij

recepcjonista 1/2 etatu (nr 0830)

Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 35/37, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na recepcji hotelowej, obsługa recepcji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 08.04.2021
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, obsługa urządzeń biurowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hotel Bast - Szczygłowscy Andrzej i Alicja s.c.
      Adres: Królowej Jadwigi 35/37, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 357 20 25
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 357 20 25 lub e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne
      StPr/21/0907
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      fryzjer
      StPr/21/0908
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      zabiegi kosmetyczne
      StPr/21/0909

      rozwóz towarów do klienta
      StPr/21/0905
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      prace biurowe
      StPr/21/0890
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      praca w charakterze pracownika biurowego, pośrednictwo w branży motoryzacyjnej
      StPr/21/0877

      kompleksowa obsługa klientów, aktywna sprzedaż produktu, udzielanie informacji o produktach i promocjach, doradztwo i przygotowywanie ofert turystycznych, obsługa posprzedażowa, system czasu do uzgodnienia
      StPr/21/0902

      cukiernik
      StPr/21/0862
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Rozwóz pieczywa
      StPr/21/0861
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 500 PLN

      wypiek pieczywa
      StPr/21/0860