Zamknij

samodzielna księgowa (nr 1127)

Miejsce pracy: Solankowa 57, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji księgowych, przygotowywanie deklaracji sprawozdań i raportów; możliwość zatrudnienia na pełny etat lub 1/2 etatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • księgowość komputerowa z obsługą programów Symfonia i Płatnik
    • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe finanse i rachunkowość, konieczne doświadczenie zawodowe w obszarze pełnej księgowości, znajomość prawa podatkowego, umiejętności analityczne, zdolności organizacyjne, znajomość programów: Symfonia, Finanse i Księgowość, Płatnik
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "BTS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Solankowa 57, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 359 30 36
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 359 30 36 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      konserwacja rowów melioracyjnych
      StPr/21/1232
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      PRACE MURARSKIE
      StPr/21/1231

      Prace remontowe i kamieniarskie na cmentarzu (kopanie grobów, montaż nagrobka, inne prace porządkowe).
      StPr/21/1211

      Przygotowywanie posiłków.
      StPr/21/1223

      Obsługa klientów.
      StPr/21/1224

      Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych w sanatorium.
      StPr/21/1222

      StPr/21/1221

      Staż w restauracji - pomoc w przygotowywaniu posiłków.
      StPr/21/1216
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Staż w restauracji - obsługa klientów.
      StPr/21/1214

      praca z dziećmi
      StPr/21/1229