Sprzedawca-oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy do 30 roku życia |

Miejsce pracy: Solankowa 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedawca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.05.2021
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SPÓŁKA CYWILNA MARZENA WOJCIECHOWSKA ROBERT WOJCIECHOWSKI
    Adres: Solankowa 2, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Robert Wojciechowski
    Numer telefonu: 508050442
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą pod nr tel: 508050442
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    ZAPEWNIENIE PORZĄDKU I CZYSTOŚCI WE WSKAZANYCH MIEJSCACH - BIURACH, SALACH KONFERENCYJNYCH, KORYTARZACH, POMIESZCZENIACH SOCJALNYCH, SANITARNYCH. OPRÓŻNIANIE KOSZY I NISZCZAREK PAPIERU ZGODNIE Z ZASADAMI SEGREGACJI ŚMIECI.DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ, UZUPEŁNIANIE ŚRODKÓW CZYSTOŚCI.
    StPr/21/1717
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa maszyn i elektronarzędzi w procesie produkcji mebli,składanie mebli, montaż akcesoriów meblowych, montaż gotowych mebli w miejscu docelowym
    StPr/21/1716

    obsługa gości, 10-16, 15-21
    StPr/21/1721
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    przygotowywanie posiłków w restauracji, 10-16, 15-21
    StPr/21/1720

    obsługa kelnerska gości sanatorium, praca w godz. 6-14,12-20
    StPr/21/1703
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    nauczyciel wychowawca dzieci w przedszkolu
    StPr/21/1711

    robotnik drogowy
    StPr/21/1707

    pomoc kuchenna
    StPr/21/1690

    obsługa gości restauracji
    StPr/21/1689

    prowadzenie magazynu farb proszkowych, przygotowywanie farb i sprzętu do procesu lakierowania, przygotowywanie powierzchni do naniesienia powłok; nanoszenie powłok lakierniczych.
    StPr/21/1694
    wynagrodzenie od od 18,31 PLN