Kwalifikowany pracownik Ochrony (nr 1544)

Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kontrola ruchu osobowo - materiałowego (zezwolenie na wjazd osobom (gościom) po wydaniu przepustki jednorazowej zawierającej wpis dotyczący numeru rejestracyjnego samochodu i celu wizyty, Dozór monitoringu i systemów alarmowych, Wydawanie i przyjmowanie kluczy do budynków oraz pomieszczeń w budynkach, Udzielanie informacji Klientom Patrolowanie obiektu, Obsługa komputera,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 09.06.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HR for Business Sp. z o.o.
      Adres: 53-111 Wrocław 118, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Patrycja Buszek
      Numer telefonu: 510013506
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 510013506 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
      StPr/21/1604
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      spawanie
      StPr/21/1606
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pomocnik stolarza
      StPr/21/1576
      wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

      stolarz meblowy
      StPr/21/1575
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      praca w sklepie spożywczo-warzywniczym, obsługa klienta, wykładanie towaru i warzyw
      StPr/21/1603

      prace konserwatorskie
      StPr/21/1588

      praca biurowo-terenowa
      StPr/21/1586
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      kontrola jakości wyrobów stalowych
      StPr/21/1582
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Bieżąca obsługa recepcji Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami Sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych Obsługa systemów rezerwacyjnych Sprzedaż usług hotelu Budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami Dzienne i nocne zmiany Zapewnienie gościom hotelu komfortowych warunków pobytu; współpraca w tym zakresie z innymi działami
      StPr/21/1614

      nauczyciel grupy
      StPr/21/1613