pracownik obsługi kawiarni -3/4 etatu (nr 2694)

Miejsce pracy: Macieja Wierzbińskiego 50A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości kawiarni, dbanie o czystość na sali, składanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, praca w godz. 11:30-19:30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność,dyspozycyjność
  • obsługa kasy fiskalnej i profesjonalna obsługa klienta
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MODRZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Macieja Wierzbińskiego 50A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujaw
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Chmielewska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      przyjmowanie i wydawanie materiału na stan , załadunek i rozładunek dostaw, rozwożenie materiału na miejsca składowe, obsługa suwnicy i wózków widłowych, obsługa pił taśmowych
      StPr/21/2873
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/21/2872
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      przygotowanie zamówień, zleceń produkcyjnych, ofert, obsługa klienta
      StPr/21/2871
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      •przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną, •obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, •posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego, •wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień według dokumentacji technicznej, •dbanie o bezpieczeństwo pracy - z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej, •dbanie o stan techniczny warsztatu, •wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z wykonywaną pracą, •raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań.
      StPr/21/2877
      wynagrodzenie od od 26 PLN

      •znajomość zasad obróbki ślusarskiej (ręcznej i mechanicznej), •konserwacja sprzętu mechanicznego, •roboty konstrukcyjno-spawalnicze, •naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego, •wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej, •obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych, •kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów,
      StPr/21/2878

      •Koordynacja i nadzór zadań inwestycyjnych i warsztatowych •Koordynacja i nadzorowanie działań w sytuacjach awaryjnych pomiędzy zleceniodawcą, a zespołem podległych pracowników. •Zapewnienie zaopatrzenia niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania działu, •Przygotowywanie założeń do ofertowania oraz wycen •Nadzór nad projektowanymi częściami i maszynami ( celowość i prawidłowość wykonanych rozwiązań), •Udział w projektowaniu i wdrażaniu: a) maszyn, b) urządzeń, c) części zamiennych ( Inżynieria odwrotna) •Współpraca z klientem w obszarze zagadnień technicznych, •Rozliczanie pracowników z wykonywanych projektów •Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z wykonywaną pracą. •Raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań
      StPr/21/2876

      lekarz posiadający tytuł specjalisty balneologii i medycyny fizykalnej lub lekarz posiadającey odbyty kurs w zakresie podstaw balneologii, możliwość zatrudnienia na umowe o prace lub kontrakt
      StPr/21/2874
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      spawanie elementów
      StPr/21/2860
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      praca w rejestracji, 2-zmiany
      StPr/21/2864
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      praca z dziećmi w przedszkolu
      StPr/21/2867