stolarz

Miejsce pracy: Marcinkowskiego 154, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie mebli, wykonywanie elementów drewnianych, montaż mebli, 2-zmiany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 13.12.2021
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziany 1 rok doświadczenia zawodowego, zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, znajomość rysunku technicznego, zdolności matematyczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: APIK GROUP VASYLKIV SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Adres: MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO 4/15, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 736067981
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 736067981 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    prace administracyjne z zakresu obsługi cudzoziemców, tworzenie i podpisywanie umów z cudzoziemcami w języku ukraińskim, kompletowanie i weryfikowanie dokumentów, wsparcie działu Płac kadr i rozliczeń
    StPr/21/2892
    wynagrodzenie od od 4 129,95 PLN

    usługi kurierskie
    StPr/21/2891
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    Obróbka i przygotowanie lub pomoc w przygotowaniu posiłków dla pacjentów i gości Sanatorium
    StPr/21/2885
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dla pacjentów i gości Sanatorium
    StPr/21/2886
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    StPr/21/2887
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    StPr/21/2888
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    wykonywanie masaż, prowadzenie edukacji zdrowotnej w rozmowie z pacjentami, przestrzeganie praw pacjenta i etyki zawodowej, koleżeński szacunek do współpracownika
    StPr/21/2889

    prawidłowa obsługa gości w trakcie przyjazdu, pobyu i wyjazdu
    StPr/21/2890

    montaż drzwi, okien, rolet
    StPr/21/2883
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - przyjmowanie i kompletowanie wniosków, - rozpatrywanie wniosków oraz ustalanie uprawnień do świadczeń z ubezpieczenia społecznego rolników i wysokości świadczeń, - ustalanie okoliczności powstawania nadpłat i niedopłat emerytur i rent, ustalanie ich wysokości oraz dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych emerytur, - prowadzenie obsługi kancelaryjnej placówki, - przyjmowanie i rejestrowanie dokumentacji wpływającej i wychodzącej, - dokonywanie zmian adresowych w systemach informatycznych, - obsługa interesanta, - przewóz dokumentacji między Placówką Terenową w Inowrocławiu, a Oddziałem Regionalnym w Bydgoszczy. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Placówki, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek jest dwukondygnacyjny, brak windy. Miejsce wykonywania pracy znajduje się na parterze. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami. kwota wynagrodzenia: 2800 zł brutto + dodatek stażowy
    StPr/21/5307