nauczyciel wychowania przedszkolnego z uprawnieniami do naucznia języka angielsk

Miejsce pracy: Przy Stawku 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca z dziećmi w przeszkolu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.12.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KRASNAL
      Adres: Przy Stawku 7, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 513 133 371
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 513 133 371 lub 52 357 12 02
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Zakres obowiązków 1.Prowadzenie spraw i dokumentacji finansowo- księgowej i materiałowej Sanatorium zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i regulacjami prawnymi 2.Samodzielne sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło i umowy zlecenia) w systemie kadrowo-płacowym 3.Sporządzanie deklaracji ZUS zgodnie z obowiązującymi przepisami 4.Obsługa kont bankowych oraz terminowe dokonywanie płatności zobowiązań. Oferujemy stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju, zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
      StPr/22/0125
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      pracownik biura podróży - Salon Firmowy Biura Podróży Itaka, Galeria Solna nr lokalu 26
      StPr/22/0122
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      prace ślusarskie i montażowe
      StPr/22/0128
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      prce elektryczne
      StPr/22/0129

      montaż stolarki na terenie kraju, pracodawca zapewnia dojazd do pracy i zakwaterowanie
      StPr/22/0127
      wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

      Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla mężczyzn będących recydywistami penitencjarnymi. Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie min. średnie Zatrudnienie: I i II kwartał 2022r.
      StPr/22/0116
      wynagrodzenie od od 3 703 PLN

      Zapewnienie ciągłości pracy węzłów przesiewająco i kruszących. Bieżąca obsługa maszyn wchodzących w skład węzła typu kosz zasypowy, przenośnik taśmowy, kruszarka, przesiewacz. Konserwację oraz drobne naprawy urządzenia. Wykonywanie serwisów smarowniczych. Utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym. Dbanie o porządek na stanowisku pracy
      StPr/22/0121
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca z dziećmi w przedszkolu
      StPr/22/0119

      StPr/22/0120

      lekarz posiadający tytuł specjalisty balneologii i medycyny fizykalnej lub lekarz posiadającey odbyty kurs w zakresie podstaw balneologii, możliwość zatrudnienia na umowe o prace lub kontrakt
      StPr/22/0118
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN