Nauczyciel informatyki- 1/26 etatu (nr 0066)

Miejsce pracy: Biskupa Antoniego Laubitza 4, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczanie informatyki w Liceum Ogólnokształcącym Dla Dorosłych (tryb zaoczny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.025
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym/podyplomowe kierunek /specjalność: informatyka
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK SP. Z O. O.
      Adres: Piotrkowska 278, 90-361 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 663 771 916
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 663 771 916 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla mężczyzn będących recydywistami penitencjarnymi. Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie min. średnie Zatrudnienie: I i II kwartał 2022r.
      StPr/22/0116
      wynagrodzenie od od 3 703 PLN

      stolarz meblowy
      StPr/22/0095
      wynagrodzenie od od 4 700 do 5 700 PLN

      pomocnik stolarza
      StPr/22/0098
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

      Do obowiązków pracownika będzie należało: - wykonywanie ogólnych prac instalacyjnych i montażowych w nowym i starym budownictwie, - instalacja i montaż oświetlenia oraz systemów i urządzeń elektrotechnicznych np. domofony, wideodomofony, - montaż tras kablowych, - montaż osprzętu elektrycznego, - montaż rozdzielnic elektrycznych, - wykonywanie prac podłączeniowych do systemów pomiarowych, sterujących,
      StPr/22/0077
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      naprawa usterek występujących w sanatorium, kontrola, obsługa, dokonywanie przeglądów i konserwacja urządzeń technicznych działających w sanatorium, wykonywanie bieżących i innych prac montażowych i naprawczych w sanatorium
      StPr/22/0080
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      serwis, programowanie i obsługa klientów
      StPr/22/0079
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej
      StPr/22/0085
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      PRACE BIUROWE
      StPr/22/0084
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      praca przy produkcji opakowań tekturowych
      StPr/22/0073

      prace ogólnobudowlane: szpachlowanie, malowanie, murowanie
      StPr/22/0075
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN