Sprzedawca - oferta pracy z orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niep

Miejsce pracy: 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, sprzedaż produktów, praca na kasie; wymagrodzenie 3100,00 zł/brutto, system wynagradzania prowizyjny do 500,00 zł/brutto
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2022
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziany kontakt z klientem, książeczka sanapidowska, mile widziana znajomość języka obcego, orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności
    Pracodawca: IPRACUJZDALNIE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: LUBELSKA 13/161, 35-241 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 666 254 066
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt z pracodawcą pod nr tel. 666 254 066 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected] (www.ipracujzdalnie.pl)
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Zakład Karny w Inowrocławiu jest jednostką typu półotwartego dla mężczyzn będących recydywistami penitencjarnymi. Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie min. średnie Zatrudnienie: I i II kwartał 2022r.
    StPr/22/0116
    wynagrodzenie od od 3 703 PLN

    stolarz meblowy
    StPr/22/0095
    wynagrodzenie od od 4 700 do 5 700 PLN

    pomocnik stolarza
    StPr/22/0098
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

    Do obowiązków pracownika będzie należało: - wykonywanie ogólnych prac instalacyjnych i montażowych w nowym i starym budownictwie, - instalacja i montaż oświetlenia oraz systemów i urządzeń elektrotechnicznych np. domofony, wideodomofony, - montaż tras kablowych, - montaż osprzętu elektrycznego, - montaż rozdzielnic elektrycznych, - wykonywanie prac podłączeniowych do systemów pomiarowych, sterujących,
    StPr/22/0077
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    naprawa usterek występujących w sanatorium, kontrola, obsługa, dokonywanie przeglądów i konserwacja urządzeń technicznych działających w sanatorium, wykonywanie bieżących i innych prac montażowych i naprawczych w sanatorium
    StPr/22/0080
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    serwis, programowanie i obsługa klientów
    StPr/22/0079
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej
    StPr/22/0085
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    PRACE BIUROWE
    StPr/22/0084
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    praca przy produkcji opakowań tekturowych
    StPr/22/0073

    prace ogólnobudowlane: szpachlowanie, malowanie, murowanie
    StPr/22/0075
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN