Sprzedawca - oferta pracy skierowana dla obywateli Ukrainy ze znajomością języka

Miejsce pracy: Orłowska 27, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w sklepie Żabka w Inowrocławiu, możliwość pracy również na 1/2 etatu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Jolanta Boryna - Spychalska
    Adres: Orłowska 27, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jolanta Spychalska
    Numer telefonu: 661 988 579
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 661 988 579 lub na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Przewóz towarów na terenie kraju.
    StPr/22/1472
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Przygotowywanie dokumentacji technologicznej narzędzi ściernych diamentowych. Wprowadzanie danych technologicznych do systemu -Produkcja.Opracowywanie i koordynacja zleceń produkcyjnych. Współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie przebiegu procesów technologicznych- zgodność produkcji z planami produkcyjnymi.Ewidencja i badanie powstania braków produkcyjnych. Nadzór nad komórką kontroli jakości .
    StPr/22/1474
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu, wykonywanie prostych prac naprawczych, dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku i terenie, opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu oraz nad urządzeniami, 3-zmiany
    StPr/22/1470
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Pomoc w produkcji wyrobów cukierniczych, z ciastem, przy maszynie cukierniczej Fritch, 3-zmiany
    StPr/22/1468

    obsługa klientów oraz serwis komputerowy
    StPr/22/1469
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    praca w kuchni, zarządzanie osobami podległymi, planowanie ich pracy i produkcja żywności
    StPr/22/1471

    obsługa ciągnika
    StPr/22/1479

    Twój zakres obowiązków: -wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych -budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych -zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii -realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych -obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    StPr/22/1475
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    montaż stolarki na terenie kraju, pracodawca zapewnia dojazd do pracy i zakwaterowanie
    StPr/22/1492
    wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN

    opieka i pielęgnacja osób starszych, możkliwośżć zatrudnienia na umowe zlecenie
    StPr/22/1489
    wynagrodzenie od od 3 772 PLN