kierowca kat. CE (nr 1813)

Miejsce pracy: Budowlana 38, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rozwóz towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.06.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Inodrog Sp.z o.o.
      Adres: Budowlana 38, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 357 64 12
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, pod nr tel. 52 3576412 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: -prowadzenie i obsługę spraw związanych z opłatami za usługi wodne oraz opłatami podwyższonymi, -sporządzanie informacji o opłatach i wydawanie decyzji w sprawach opłat za usługi wodne, -prowadzenie bazy podmiotów korzystających z usług wodnych i zobowiązanych do uiszczania opłat, -rozpatrywanie reklamacji, -prowadzenie innych spraw związanych z systemem poboru opłat.
      StPr/22/1873
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektalną w przedszkolu
      StPr/22/1871

      praca indywidualna i wspomaganie osób z niepełnosprawnością intelektalną
      StPr/22/1872

      obsługa gości restauracji Restauracja SALINE w hotelu Focus
      StPr/22/1878

      utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, prowadzenie przeglądów i konserwacji, inspekcje urządzeń i sieci elektrycznych, wykonywanie pomiarów elektrycznych urządzeń i instalacji, diagnozowanie oraz usuwanie usterek, prowadzenie zapisów (dzienniki, karty przeglądowe)
      StPr/22/1866
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

      prace demontażowe, montażowe i czyszczenie maszyn, urządzeń i aparatów; usuwanie awarii; czyszczenie mechaniczne i udrażnianie przepływów, wymiana armatury; drobne naprawy maszyn oraz elementówkonstrukcyjnych; utrzymywanie właściwego stanu technicznego podestów, kratek, drabin; realizacja zgłaszanych uszczelek
      StPr/22/1867
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

      prawidłowa obsługa gości w trakcie przyjazdu, pobytu i wyjazdu
      StPr/22/1852
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      kontrola jakości wyrobów stalowych
      StPr/22/1851
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      prace ślusarskie i montaż konstrukcji stalowych
      StPr/22/1848
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN

      spawanie
      StPr/22/1849